Lębork24

Wiadomości > Sport > Lęborski Bieg Mikołajkowy po...

Lęborski Bieg Mikołajkowy po raz XXIV

wyświetlony 3057 razy
Change text size Save as PDF RSS

Jak co roku Zakład Fotograficzny „WIFOT", Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku oraz Cukiernia-Piekarnia B&M Wenta organizują 4 grudnia o godz. 11.00 Bieg Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży.

Trasa biegu przebiega ulicami: Orzeszkowej, Armii Krajowej, Derdowskiego, Basztowej, Wyszyńskiego, Findera, Orzeszkowej. Start i meta znajdują się koło Zakładu Fotograficznego „WIFOT" przy ul. Orzeszkowej.

Biegi przeprowadzane są w formie sztafet, osobno dla dziewcząt, osobno dla chłopców. Sztafeta danej szkoły składa się z 6 uczniów, po jednym przedstawicielu klasy. Szkoła może wystawić wyłącznie 1 drużynę chłopców i 1 dziewcząt. Dystans dla sztafet klas I-III to około 300 m, dystans dla sztafet klas IV-VI to około 600 m. Każdy z uczestników otrzymuje prezent od Mikołaja. W punktacji drużynowej szkół przewiduje się nagrody Burmistrza Miasta Lęborka.

W tym roku do grona sponsorów dołączyła firma HAMA, największy na świecie dystrybutor akcesoriów foto, gsm, video, audio. Dla uczestników zwycięskiej sztafety dziewcząt, firma ufundowała piórnik "lego friends" z wyposażeniem, dla zwycięskiej sztafety chłopców - bezprzewodową mysz 2,4 GHZ.

oprac. i fot. organizatorzy

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24