Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Campingi w Łebie najlepsze w...

Campingi w Łebie najlepsze w Polsce!

wyświetlony 4235 razy
Change text size Save as PDF RSS

Polska Federacja Campingu i Caravaningu wyróżniła campingi w Łebie: nr 21 „Morski”, nr 41 „Ambre”, nr 51 „Leśny” i nr 145 „Rafael”, zdobyły I miejsce i tytuł „Mister Camping”, nr 48 „Przymorze” zdobył II miejsce a camping nr 84 „InterCamp84” zdobył III miejsce. Camping nr 81 „Marco Polo” został wyróżniony w konkursie na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2015”.  

Konkurs „Mister Camping”, w którym uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, organizowany jest co roku od kilkudziesięciu lat we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz przez Polską Organizację Turystyczną.

Ocenie konkursowej podlega m.in. stan zagospodarowania i wyposażenia campingu, bezpieczeństwo pobytu, czystość i porządek na campingu oraz jakość obsługi turystów. Uwzględniane są również opinie turystów krajowych i zagranicznych którzy wypoczywali na danym campingu.

Campingi w Łebie po raz kolejny znalazły się wśród laureatów konkursu na najlepszy polski camping, co dowodzi, że utrzymują wysoki standard wyposażenia oraz wysoką jakość usług dzięki pracy i zaangażowaniu kierownictwa i pracowników.

oprac. Michał Sałata (na podstawie listu gratulacyjnego otrzymanego od PFCiC)

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24