Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Mplace.pl - zwiedzaj i dziel...

Mplace.pl - zwiedzaj i dziel się swoimi wrażeniami

wyświetlony 4871 razy
Change text size Save as PDF RSS

Mplace.pl to serwis, który ma na celu pomagać ludziom w odnalezienie ciekawego miejsca na wycieczkę i co najważniejsze. Jego twórcami są lęborczanie - Adam i Marcin Dargacz. Czy portal odniesie światowy sukces? Zapraszam do przeczytania wywiadu z Adamem Dargaczem.

- Dlaczego powstał serwis Mplace.pl i czemu służy?

- Serwis Mplace.pl powstał w spontaniczny sposób i ma na celu pomagać ludziom odnalezienie ciekawego miejsca na wycieczkę – podróżowanie. Postanowiliśmy zrobić coś co ułatwi ludziom życie i pozwoli na łatwiejsze i wygodniejsze „planowanie podróży”. Serwis ten powstawał w domowym zaciszu. Aktualnie nad serwisem czuwa już grupa pięcio osobowa tj. Adam Dargacz, Marcin Dargacz, Michał Szumigaj, Wojtek Pawłowski i Dorian Pawłowski.

- Jak działa ten serwis?

- Jest to portal społecznościowy, który gromadzi opinie ludzi z miejsc jakie zwiedzili. Użytkownicy umieszczają zdjęcia, komentują i oceniają. W chwili obecnej posiadamy już bazę prawie 17tys. użytkowników i ponad 4tys. zwiedzonych miejsc! Zdjęcia umieszczane przez użytkowników są w zupełności wykonywane przez tych użytkowników, co odwzorowuje jak najbardziej realizm tych miejsc. Niektóre miejsca, są bardzo ciekawie opisywane przez zwiedzających i można dowiedzieć się ciekawych informacji odnośnie danego miejsca, budowli czy też historii tego miejsca.

- Czy portal działa już w stu procentach?

- Portal jest ciągle rozbudowywany i jego struktura zostaje ciągle poszerzana, by jeszcze bardziej usprawnić korzystanie z Mplace.pl. Aktualnie rozbudowaliśmy stronę o bardzo istotny element jakim są profile dla Hoteli i Restauracji, co pozwala już na rejestracje takowych firm na Mplace.pl. Element ten jest w trakcie wdrażania i będzie miał na celu wygodne wybieranie miejsca, do którego się udajemy i wyszukiwanie pobliskich Hoteli czy też Restauracji. Opcja ta będzie mocno rozbudowywana, ale na tym etapie nie możemy za dużo zdradzać ;)

- Wasze plany na przyszłość?

- Nasze plany na przyszłość są ściśle określone i to co mogę teraz powiedzieć to, to że na pewno nie przestaniemy się rozwijać i poszerzać naszych horyzontów w innych krajach. Na ten czas skupiamy się nad polskim Mplace i chcemy by ten serwis miał swój początek właśnie w Polsce. Serwis ten, jest robiony dla naszych użytkowników i to ich opinia jest dla Nas najważniejsza. Dlatego pomysły, które są nadsyłane przez użytkowników, są przez Nas analizowane i w większości wdrażane do Mplace.pl. Już teraz odnotowaliśmy kilka kont z Niemiec i Anglii, więc kolejne kroki pomału rysują się same.

- Czy korzystanie z serwisu jest bezpłatne?

- Aby się zarejestrować na Mplace.pl należy wypełnić prosty formularz rejestracyjny i już możemy korzystać bezpłatnie z całego serwisu. Hotele i Restauracje, aby się zarejestrować także muszą wypełnić odpowiedni formularz rejestracyjny dla Firm i cieszyć się korzystaniem z serwisu. Polecamy wszystkim rejestracje na Mplace i namawiamy do umieszczania zdjęć ze zwiedzonych miejsc i mamy nadzieję, że w dużym stopniu ułatwimy wszystkim dzielenie się wrażeniami ze zwiedzonych miejsc.

- Dzięki za rozmowę

Adam Reszka

2 komentarzy:
Nieźle pisze:
14:09 18.06.2327 r.

Gratuluję start upa. Niezła liczba użytkowników. brakuje troszkę informacji czym różni się od tysiąca innych portali społecznościowo agregujacych w internecie. I jakbym mógł dać sugestie dopiescie wersje mobilna bo na S3 krzaczy. Pozdrawiam!

Porada pisze:
14:09 18.06.421 r.

Zareklamujcie się na goldenline lub antyweb.pl . Tam otrzymacie dużo konstruktywnych ocen . Porównywanie portalu na forach lub np "pudelku" , zadawanie pytań i odpisywanie sobie na nie do facebooka to nie tędy droga :) Wywaliłbym tagi na dole z krajami bo np kto podróżuje do Iraku lub Iranu . Lub pozostawcie państwa w których ktoś był np z informacją ilu było tam użytkowników Turcja ( 4 ) Ta zieleń strasznie "wali" po oczach . Dajcie coś słonecznego związanego z podróżą lub może jakieś fajne zdjęcie w tle . Przydałaby się jakaś nawigacja u góry . Plus za rejestrację . Szybka i bezbolesna.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24