Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Warsztaty literackie z...

Warsztaty literackie z Michałem Zawadką w Bibliotece Publicznej w Nowej Wsi Lęborskiej

wyświetlony 6367 razy
Change text size Save as PDF RSS

W ostatnich dniach stycznia w Bibliotece Publicznej w Nowej Wsi Lęborskiej odbyły się warsztaty literackie prowadzone przez Michała Zawadkę - warszawskiego aktora, lektora, konferansjera i kaskadera filmowego pt. „Społeczny Savoire Vivre, czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk”.

Michał Zawadka napisał książkę zatytułowaną „Mądrość z Natury”, w której opisuje świat zwierząt małych i dużych, znanych i lubianych. Morały bajek uczą przyjaźni, troski, roztropności, umiejętności dostrzegania i miłości do otaczającego świata.

W „Mądrości z Natury” znalazło się ponad 400 encyklopedycznych faktów ze świata natury, niezwykłe ilustracje Tomasza Soina oraz kompozycje Tomasza Filipczaka. Na audiobooku towarzyszą im znane aktorskie i lektorskie głosy oraz nastrojowa kołysanka, zaśpiewana przez Roberta Janowskiego.

Zapoznać się z książką można na stronie: www.madroscznatury.pl

Każdy uczestnik mógł nabyć książkę po promocyjnej cenie z dedykacją autora.

Na warsztaty literackie zaprasza wydawnictwo Mind&Dream które prowadzi Małgorzata Zawadka: www.mindandream.pl

Radio ZET ma patronat nad bajką.

 

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24