Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > VI Ogólnopolski Festiwal...

VI Ogólnopolski Festiwal Tańca już DZIŚ!

wyświetlony 4179 razy
Zmień rozmiar tekstu Zapisz jako PDF RSS

Za chwilę na Hali Widowiskowo-Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku rozpocznie się już szósta edycja „Międzynarodowego Festiwalu Tańca" w ramach Międzynarodowych Dni Tańca Lębork 2013. Festiwal ma trwać od godziny 8.00 do godziny 22.00. Festiwal ma trwać od godziny 8.00 do godziny 22.00. Organizatorem festiwalu jest Powiatowe Ognisko Artystyczne, a koordynatorem Pani Wiesława Wojciechowicz . W ubiegłym roku impreza trwała do późnych godzin wieczornych i zakończyła się pełnym sukcesem. Na parkiecie wystąpiła rekordowa liczba uczestników – prawie 1.000 tancerzy i tancerek z całej Polski. W tym roku chętnych jest znacznie więcej około 1300 tancerzy i tancerek. Nad organizacją i porządkiem imprezy będą czuwać wolontariusze ze Stowarzyszenia EDUQ, za co im w imieniu organizatorów, serdecznie dziękujemy.

Jak powiedział Sebastian Białobrzeski z Gdańska, przewodniczący jury - Lębork jest ewenementem na tanecznej mapie Polski. To tutaj rozgrywane są dwie największe na Pomorzu imprezy o randze ogólnopolskiej - (wypowiedź z 27 kwietnia 2012 roku)

Kategorie, które zobaczymy to: hip-hop, disco dance, miniatury taneczne oraz inne formy tańca w 4 grupach wiekowych: do 7 lat, od 8-12 lat, od 12-15 lat, od 16 lat.

- Poprzednie edycje festiwalu odbywały się w szkole muzycznej, jednak z roku na rok impreza ta się rozsrasta i cieszymy się, że w tym roku możemy poraz drugi zorganizować tę imprezę na Sali sportowej – mówi Wiesława Wojciechowicz z Powiatowego Ogniska Artystycznego.

Celem  imprezy jest:
-  popularyzacja tańca i jego różnorodnych stylów
-  konfrontacja dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych
-  wymiana doświadczeń i pomysłów między uczestnikami, instruktorami i choreografami
-  integracja dzieci i młodzieży

Nasz portal jako jedyny objął patronat medialny nad tą imprezą więc z pewnością nie zabraknie galerii fotograficznej jak również relacji wideo.

red.

V Ogólnopolski Festiwal Tańca w Lęborku, 27.04.12, lebork24.info

zdjęcia: archiwum lebork24.info

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI: PIĄTEK 26 KWIETNIA 2013

UWAGA ! ZE WZGLĘDU NA BARDZO DUŻE ZAINTERESOWANIE FESTIWALEM I BARDZO DUŻĄ ILOŚC ZGŁOSZEŃ INFORMUJEMY , że godziny poszczególnych kategorii tanecznych i wiekowych podane są w przybliżeniu i mogą ulec przesunięciom czasowym - nawet do kilkudziesięciu minut. Będziemy się starac utrzymac harmonogram w podanych widełkach czasowych. Jednocześnie prosimy każdy zespół , solistę , duet do wcześniejszego przynoszenia płyt CD z muzyką do akustyka na kilku numerów startowych przed swoją prezentacją - ułatwi to sprawne przeprowadzenie festiwalu w podanym czasie . DO ZOBACZENIA W LĘBORKU 

aktualizacja listy z godz. 12.00 24.04.2013   źródło: http://tanecznykalendarz.beepworld.pl/festiwal---lbork-2013-kolejnoc.htm

8:00 - 8:15  - HIP HOP - SOLO - DO 11 LAT ELININACJE

1.      NADIA NARLOCH

2.      OLIWIA HEBEL

3.      ZOFIA HANNEMANN

4.      MAJA TUCKA

5.      DAWID ŁASZKIEWICZ

6.      ALEKSANDRA WENTA

7.      ANASTAZJA SIEWERT

8.      OLIWIA MALISZEWSKA

9.      ALEKSANDRA GRZENKOWICZ

10.  ZUZANNA ANDRYSKOWSKA

11.  AMELIA FORMELA

12.  NINA BARASIŃSKA

13.  MARTYNA WOŹNIAK

14.  JULIA DUWE

15.  VICTORIA KREFT

16.  JESICA SUCHOCKA

17.  BARTEK PARAT

18.  DAWID ŁUSZCZ

20.  ROKSANA PATELCZYK

21.  DARIA WIECZOREK

22.  NIKOLAS GOŁĄBEK

23.  MARIA DIETRICH

24.  LAURA CZERWIONKA

25.  DONATELLA KRIELAART

26.  AGATA NOWICKA

27.  JULITA BUSSLER

28.  NIKOLA KRUEGER

29.  NATALIA MŁODAK

30.  AGATA KONKOL

31.  MARTYNA PIEKUT

32.  DOMINIKA MUDLAF

33.  PAULA KNUT

34.  MARCELINA URBAN

82. JACEK PODEJKO

311. WANESA FURMAN

321. POLA POSPIESZNA

322. MATEUSZ STALKE

323. FILIP LEWANDOWSKI

324. BRONK JULIA

325. BRONK WIKTORIA

326. GAWIN DOMINIKA

327. KITOWSKA NATALIA

328. JERECZEK PAULA

329. CHABOWSKA ALEKSANDRA

330. KOSZAŁKA KAROLINA

331. SZREDER KLAUDIA

332. TREDER AMELIA

8:15 - 8:30 - HIP HOP - SOLO - ELIMINACJE / 12 - 15 LAT /

36.  AGATA BOJKE

37.  ANIA POSPIESZNA

38.  KUBA BANK

39.  KUBA OKRÓJ

40.  NATALIA ORCHEL

41.  PAULINA POTRYKUS

43.  WERONIKA ŁAPOT

55.  SANDRA GRABOWSKA

56.  OLIWIA NOWICKA

57.  MICHAŁ MACIASZEK

58.  DAWID SEIDOWSKI

59.  IZABELA WERĘGOWSKA

60.  LIDIA MIELEWCZYK

61.  WIKTORIA ŚWIĄTEK

62.  ALEKSANDRA ŻYBIŃSKA

63.  MIKOŁAJ PARAT

64.  KLAUDIA PAROL

65.  KASANDRA GRABOWSKA

66.  JULITA JUCHNOWICZ

67.  DOROTA KWIDZIŃSKA

68.  JONASZ BIANGA

70.  PAULINA PREUSS

319. MARTYNA SERWAŃSKA

320. KONSTANCJA KELLER

333. ŁĘCKA MARTYNA

334. JERECZEK KLAUDIA

335. BOBKOWSKA ROKSANA

336. BOBKOWSKA KORNELIA

337. GILMAISTER MARTA

343. OLIWIA BASSE

8:30 - 8:45 HIP HOP - SOLO - FINAŁY OD 16 LAT

71.  DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ

72.  NATALIA KUBICA

73.  MONIKA SICIŃSKA

74.  JULIA ŚWIĄTEK

75.  OLGA MIERZEJEWSKA

76.  PIOTR BIAŁOBRZESKI

77.  KRYSTIAN WICKA

78.  OLIWIA WIECZOREK

338. ŁĘCKA KATARZYNA

339. HYRIAK KARINA

340. KOTŁOWSKA PAULINA

341. CYMAN KATARZYNA

8:50 – 9:05 - HIP HOP - SOLO - PÓŁFINAŁY DO 11 LAT

9:05 - 9:20 - HIP HOP - SOLO PÓŁFINAŁY / 12 - 15 LAT /

9:20 - 9:35 - HIP HOP - SOLO - FINAŁY DO 11 LAT

9:35 - 9:50 - HIP HOP - SOLO - FINAŁY /12 - 15 LAT /

9:55 - 10:05 - HIP HOP – DUETY - FINAŁY / 12 – 15 LAT /

80.  MAJA TUCKA – BEATA SZULIST

81.  DAWID ŁASZKIEWICZ – DAWID SEIDOWSKI

83.  JULITA JUCHNOWICZ – KASANDRA GRABOWSKA

312. NIKOLA KRUEGER - MARTYNA BORUCKA

317. MARTYNA SERWAŃSKA - KORNELIA KREFT

318. KONSTANCJA KELLER - ZUZIA WIĘCKOWSKA

10:05 - 10:15 - HIP HOP - DUETY - FINAŁY DO 16 LAT

84.  AGATA GROCHOWSKA – JULKA KRAJKA

85.  KATARZYNA ŁĘCKA – MARTYNA ŁĘCKA

86.  WIKTORIA ŚWIĄTEK – NATALIA KUBICA

87.  ANGELIKA KUNKEL – MALWINA DULIŃSKA

10:20 - 11:05 - HIP HOP – ZESPOŁY – DO 11 LAT

88.  BACCARA JUNIOR

89.  KROPY

90.  BACCARKI

91.  BREAK DANCE SKŁAD

92.  MAŁE TRAMPKI

93.  MINI MIX

94.  TIKI TAKI

95.  WW DANCE

96.  BLITZ SQUAD

97.  JUMP

98.  BLITZ KIDS

99.  EUFORIA

100.      EXPRESIK

      309. OUR STYLE

      315. MINI BRAVO

      316. MINI BRAVO

11:10 - 11:55 - HIP HOP - ZESPOŁY - /12 - 15 LAT /

101.      BLACK BEAT CREW

102.      BACCARA

105.      STREET GANG KIDS

106.      DEBEŚCIAKI

107.      BEZ SPINKI

108.      MIX JUNIOR

171.      TRICK STARS

109.      BLACK DANCE

110.      LUZ 2

111.      FLASH CREW

112.      EXPLOZJA

113.      STREET GANG KIDS MINIFORM.

310.      WILD CHILD

313.      DISCOVERY

314.      BRAVO

 

12:00 - 12:25 - HIP HOP - ZESPOŁY- / OD 16 LAT /

114.      BUBU

115.      SWAGGERS

116.      EMBI CREW

117.      DZIECI BARNIEWICKIEJ CREW

118.      LUZ

119.      BLITZ TWO

120.      FUSION

12.30 – 12.55 - FORMACJE OPEN DO 7 LAT

121. MAŁY DYG

122. RÓŻYCZKI

123. BĄBELKI

124. KRAKOWIAKI

125. BĄBELKI MINI

126. CARMENKI

127. SPINECZKI

12:55 - 13:05 – DISCO ZESPOŁY - / 12 -15 LAT /

128. ENIGMA

129. BACCARA

13:20 - ROZDANIE NAGRÓD W KATEGORII HIP HOP - SOLO, DUETY, FORMACJE ORAZ OPEN FORMACJE DO 8 LAT, DISCO / 12 -15 LAT /

13:50 - 14:20 – MINIATURA I INSCENIZACJA - ZESPOŁY - / DO 11 LAT /

130. STUDIO TAŃCA GOLD II ( PIPI )

131. GWIAZDKI ( TANIEC KWIATUSZKÓW )

132. FARCIK ( KURCZAK MAŁY )

133. KONTRA MINI 3 ( LIŚCIE )

134. TEMPO ( CORPSE BRIDE )

135. BACCARA JUNIOR ( DUCHY )

136. MAGIC ( ALEGRIA )

137. PEREŁKI ( POLECZKA )

138. PINK

14:25 - 14:55 – MINIATURA I INSCENIZACJA – ZESPOŁY - / 12 – 15 LAT /

139. DYG ( GRA )

140. ARABESQUE A ( BRYLANTY )

141. KONTRA MINI 2 ( ROBAKI )

142. ARABESKA ( DOTYK FIOLETU )

143. GEST DUO ( SHOPPING )

144. APLAUZ II ( DIAMENTY SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ )

145. AGAT III ( STRZAŁA AMORA )

146. FEVER

15.05 – 15.30 – MINIATURA I INSCENIZACJA – ZESPOŁY – OD 16 LAT

147. STUDIO TAŃCA GOLD I – ( NA ORBICIE )

148. GEST  ( GONIŁ MNIE WELON )

149. APLAUZ I  ( W AMOKU )

150. PEREŁKI  ( CYGAŃSKI )

151. AGAT I  ( ORKIESTRA )

152. DREAMS

15:40 - 16:25 - INNE FORMY TAŃCA - ZESPOŁY- / DO 11 LAT /

153. STUDIO TAŃCA GOLD II ( ETIUDA – KNOCK KNOCK )

154. CALINECZKI  ( MURZYŃSKI )

155. FARCIK ( GWIAZDĄ ZOSTAC CHCĘ… )

156. KONTRA MINI 3 ( TAŃCOWAŁY MICHAŁY )

157. TEMPO ( WOJOWNICZKI )

159. SPINKI

160. CZAROWNICE

161. SPINECZKI FUNKY

162. LUZAKI

163. LUZIK

303. MILO JUNIOR

304. FEST 2

16:25 - 17:10 - INNE FORMY TAŃCA – ZESPOŁY / 12 – 15 LAT /

164. BURSZTYNKI II ( MTV )

165. MIKS DANCE ( DANSA PAUSA )

166. FART I ( ŻYCIE CUDEM JEST )

167. KONTRA MINI 2 ( MIŁOŚC, WIARA, NADZIEJA )

168. ARTMES ( CISZA )

169. SPINKI 1

170. SPINKI 3

172. PEREŁKI ( POWIEW WALCA )

173. AGAT III ( KĄPIEL )

301. CONFUSE

302. FEST

17:15- 17:50 - INNE FORMY TAŃCA - ZESPOŁY / OD 16 LAT /

174. STUDIO TAŃCA GOLD I ( ETIUDA )

175. BURSZTYNKI ( ESKMO )

176. RED TEAM ( GIRLS )

177. FART II ( CZŁOWIEK JEST ISTOTĄ ZŁOŻONĄ, SPOTYKAMY SIĘ, POZNAJEMY…)

178. MIX ( POMOCNA DŁOŃ )

179. GEST ( TOKSYDEMIA )

180. APLAUZ I ( HIGH DEFINITION )

181. SPIN

182. TRAFIC

183. AGAT I ( W CIĄGŁYM BIEGU )

300. SPLIFF

312. LUZ

17:50 – 18.00 – PRZERWA

18.05 – ROZDANIE NAGRÓD W KATEGORII : MINIATURA I INSCENIZACJA, INNE FORMY TAŃCA – FORMACJE DO 11 LAT, 12-15 LAT ORAZ OD 16 LAT

18.30 – 19.25 – INNE FORMY - SOLO DO 11 LAT

184. JASNOCH NIKOLA

185. ANNA SZCZEPAŃSKA

186. MARTYNA KRASKE

187. KASIA MAKAREWICZ

188. WITORIA WASILEWSKA

189. WIKTORIA BOJKE

190. NATALIA PRANGA

191. OLIWIA HEBEL

192. NATALIA KLAWIKOWSKA

193. MICHALINA FRANKOWSKA

194. KAROLINA WASIOŁKA

195. ROKSANA NATALCZYK

196. ANNA BIELSKA

197. SOCZYŃSKA NATALIA

198. HANNA WOŹNIAKOWSKA

199. KINGA KUCZWALSKA

200. DARIA KUCZWALSKA

201. OLGA LECIEJEWSKA

202. MARCELINA KWIDZIŃSKA

203. LAURA KRZYWAŃSKA

305. ADRIANNA PELC

306. AGATA HEIN

307. NATALIA PUSZCZEWICZ

308. MAŁGORZATA PYSZYŃSKA

19:25– 20.15 – INNE FORMY – SOLO - / 12 – 15 LAT /

204. HANNA DOMINIECKA

205. JASIŃSKA LILIANA

206. KAJA KATARZYNA

207. KLAUDIA GORCZYCA

208. MAŁGORZATA MICHALIK

209. AGATA BOJKE

210. JULIA KUROWSKA

211. WERONIKA DUDEK

212. ZUZIA CYMAN

213. NATALIA ORCHEL

214. KLAUDIA JÓŹWIAK

215. NATALIA LAURA HARTMAN

216. JOANNA HUBSKA

217. OLIWIA TRAUT

218. INES KACZMARCZYK

219. WERONIKA MALEK

220. WIKTORIA ŚWIĄTEK

221. JULITA JUCHNOWICZ

222. JULITA MIRYS

223. ALICJA ANASIMOWICZ

224. MARTA KOBIELA

225. OLIMPIA MAKLES

342. NATALIA DĄBROWSKA

20.20 – 20.50 - INNE FORMY – SOLO – OD 16 LAT

226. AGATA PESTA

227. KOWALEWSKA KLAUDIA

228. DAJANA PIOTROWSKA

229. RIETZKA BARBARA

230. OLGA MIERZEJEWSKA

231. PAULINA RAMOTOWSKA

232. KATARZYNA ŁĘCKA

233. JULIA ŚWIĄTEK

234. NATALIA KUBICA

235. KAROLINA TOMASIK

236. DOMINIKA MAJCHRZAK

237. DOMINIKA ZIELIŃSKA

238. OLGA BORUSZCZAK

239. JOANNA KRYSIAK

344. MAGDA BADULSKA

 

20.55 – 21.15  - INNE FORMY – DUETY DO 11 LAT

240. WIKTORIA BOJKE – WIKTORIA WASILEWSKA

241. KLAUDIA ŁUCZAK – NADIA NARLOCH

242. NATALIA MUDIUK – MARTYNA KALITOWSKA

243. NIKOLA SZUKIEŁOWICZ – OLIWIA NATALCZYK

244. DOMARUS AGNIESZKA – LIGIER AGNIESZKA

245. KRASOWSKA NATALIA – CIESIELSKA JULIA

246. ZUZANNA PIOTROWSKA – WERONIKA WYSSOKIŃSKA

21.15 – 21.35 – INNE FORMY – DUETY / 12 – 15 LAT /

247. ADRIANA HYLA – KLAUDIA LIPSKA

248. WERONIKA DUDEK – ZUZANNA CYMAN

249. INES KACZMARCZYK – PATRYCJA BITKOWSKA

250. KASANDRA ŁUCIUK – SANDRA CHODAK

251. WIKTORIA ZIEGERT – KAJA LESZKA

252. OLA MROCZEK – MAGDA KONKEL

253. BRADTKE MATEUSZ – ZIEGERT WIKTORIA

254. AGNIESZKA DOPIERAŁA – MAJA KOLASIŃSKA

255. KLAUDIA DROŻDZALSKA – WIKTORIA MIŚKIEWICZ

256. MAGDALENIA WĄSIK – OLA RACZYWSKA

21.35 – 21.55 – INNE FORMY – DUETY OD 16 LAT

257. MARIKA GAPIŃSKA – WERONIKA DYMIDOWSKA

258. MARTA BIAŁAS – KINGA RZEPECKA

259. PAULINA RAMOTOWSKA – JUSTYNA KACZOROWSKA

260. WIKTORIA ŚWIĄTEK – NATALIA KUBICA

261. JULIA ŚWIĄTEK – KLAUDIA WALKUSZ

262. DOMINIKA MAJCHRZAK – KAROLINA TOMASIK

OKOŁO 22.05 - 22.20– ROZDANIE NAGRÓD W KATEGORII – INNE FORMY – SOLO , DUETY / DO 11 LAT. 12 -15 LAT ORAZ OD 16 LAT

ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

6 komentarzy:
admin2 pisze:
00:18 20.04.2013 r.

Ostrzegaliśmy, komentarze zostały usunięte ze względu na obrażanie konkretnych osób.

ja pisze:
17:44 24.04.2013 r.

188. <3 :) ANGEL

Festiwal na pewno będzie super udany, już nie mogę się doczekać. Z pewnością przyjdę pooglądać i pokibicować. :D

życzę powodzenia startującym !!!

PIONek pisze:
15:56 27.04.2013 r.

Jak tam angel i tempo ? kiedy wyniki, kiedy zdjęcia ?

fun pisze:
22:15 27.04.2013 r.

Wiktoria Wasilewska angel srebro
duet Wiktorii Wasilewskiej i Wiktorii Bojke srebro
Wiktoria Bojke brąz
tempo brąz
:)

pionek pisze:
22:35 27.04.2013 r.

Miałem okazje przez moment napawać oczy widokiem utalentowanych tancerzy i tancerek.wrazenia niezapomniane ale szkoda,ze nie miałem okazji brawami nagrodzić sreberek z tempo.

Mała pisze:
15:18 30.04.2013 r.

Kiedy beda zdjecia.?


Dzisiaj jest:
Niedziela, 20 kwietnia 2014 r.
Imieniny:
Agnieszki, Czesława, Amalii
strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29. Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu. Profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów. Kasy fiskalne SPRAWDŹ. Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.