Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Pijany tylko rowerzysta

Pijany tylko rowerzysta

wyświetlony 4515 razy
Change text size Save as PDF RSS

Prowadzone w piątek, wspólnie ze Strażą Graniczną, Strażą Miejską, Żandarmerią Wojskową działania „Alkohol i Narkotyki” lęborska policja ocenia bardzo pozytywnie. Zatrzymano tylko jednego nietrzeźwego kierowcę i był to rowerzysta. Nie zatrzymano nikogo pod wpływem narkotyków.

Policjanci z lęborskiej drogówki, którzy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Łeby, Straży Miejskiej z Lęborka oraz Żandarmerii Wojskowej z Gdyni w piątek sprawdzali stan trzeźwości kierowców na drogach lęborskiego powiatu, oceniają działania bardzo pozytywnie. Podczas trwających, od wczesnych godzin rannych działań funkcjonariusze skontrolowali kilkanaście pojazdów, których kierujących poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Na szczęście tylko jeden użytkownik drogi prowadził pojazd na „podwójnym gazie”, był nim rowerzysta. Żaden z kontrolowanych kierowców nie był pod wpływem działania narkotyków.

Każdy z kierowców będący pod wpływem alkoholu, chociażby kierował jednośladem stwarza realne zagrożenie dla życia innych uczestników ruchu i dlatego odpowiada przed sądem, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień.

2 komentarzy:
Michał pisze:
13:59 26.02.4045 r.

NIC DZIWNEGO ZE TYLKO 1 W DODATKU ROWERZYSTA SKORO TYDZIEŃ PRZED AKCJA W KOŁO KAŻDY O TYM MÓWIŁ , PISAŁ ITD. ...

Wojtek pisze:
22:31 14.02.2013 r.

to dobrze chociaż kierowcy wzięli to do siebie. Więc akacja przyniosła jakiś rezultat :)!!


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24