Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Starostwo Powiatowe w Lęborku...

Starostwo Powiatowe w Lęborku uruchomiło platformę e-learningową

wyświetlony 4423 razy
Change text size Save as PDF RSS

Platforma e-learningowa to narzędzie wspomagające nauczanie za pomocą mediów elektronicznych m.in.: Internetu czy telewizji interaktywnej. W ostatnim czasie platformy e-learningowe zaczęły cieszyć się dużą popularnością, a to za sprawą tego, że pozwalają na naukę na odległość.

Platformę e-learningową uruchomiło również Starostwo Powiatowe w Lęborku w ramach projektu "Kształcenie ustawiczne przepustką do lepszego jutra". Platforma ta skierowana jest do osób zamierzających przystąpić do egzaminów zawodowych, czeladniczych i mistrzowskich oraz zainteresowanych podnoszeniem lub potwierdzaniem kwalifikacji zawodowych.

- Początkowo platforma była skierowana jedynie do uczestników projektu – mówi Tomasz Sopyłło, asystent starosty lęborskiego. – W chwili obecnej mogą z niej korzystać wszyscy zainteresowani. Znajdują się na niej m.in. materiały potrzebne do przygotowania się do egzaminu czeladniczego, mistrzowskiego wraz z przykładowymi pytaniami.

Na platformie opracowano i uruchomiono projekty multimedialne zawierające tekst, efekty graficzne, głosowe przez co jest wyjątkowo przystępna i łatwa w obsłudze. Platforma jest dostępna pod adresem http://e-powiatleborski.pl. By mieć dostęp do wszystkich informacji wystarczy się zalogować na stronie.

Zachęcamy do skorzystania. Można to potraktować, jako ciekawostkę technologiczną, ale warto też za pomocą multimediów poszerzyć swoją wiedzę.

red

4 komentarzy:
Kasia pisze:
23:58 24.01.2013 r.

Niestety rejestracja nie działa:(

R pisze:
08:52 25.01.2013 r.

"By mieć dostęp do wszystkich informacji należy się zarejestrować. Dokładną instrukcję obsługi można znaleźć na stronie." - nie wiem kto dał te informacje do publikacji, ale one są mocno nieaktualne. Rejestracja dotyczy tylko uczestników projektu!
NIE REJESTRUJCIE SIĘ NA PLATFORME, LOGUJCIE SIĘ NA KONCIE GOŚĆ

admin pisze:
09:06 25.01.2013 r.

Dziękujemy za tę informację. Tekst poprawiany, według sugestii czytelnika.

marysia pisze:
00:02 25.01.2013 r.

nie działa


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24