Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Naleśnikarnia najlepszym...

Naleśnikarnia najlepszym miejscem na spędzenie czasu w gronie znajomych

wyświetlony 10498 razy
Change text size Save as PDF RSS

W zapomnienie odeszły długie,słoneczne dni i ciepłe wieczory. Z każdej strony otaczają nas barwne liście, mieniące się na drzewach, ciepłymi, pastelowymi odcieniami. Zrobiło się zimno, za oknem szaro i deszczowo, a sama pora roku nie napawa zbytnim optymizmem. Oznacza to, że jesień, na dobre zagościła w naszym mieście. Młodzież wracająca ze szkoły po zajęciach lekcyjnych, nie wie jak wypełnić swój wolny czas. Czasem chciałoby się spotkać ze znajomymi, gdzieś wyjść, jednak niema gdzie. W domu nie zawsze są warunki aby w ciszy i spokoju porozmawiać ze znajomymi albo niekoniecznie rodzicom odpowiada dana osoba. Kończy się to przeważnie wielogodzinnym siedzeniem przed ekranem monitora na portalach społecznościowych takich jak facebook lub na oglądaniu różnego typu „wartościowych” seriali.

Ciekawą ofertę gastronomiczną, skierowaną nie tylko do ludzi młodych posiada lęborska naleśnikarnia, mieszcząca się przy ul. Armii Krajowej 1 (przy Sanktuarium Św. Jakuba Ap.)

Wnętrze lokalu jest spokojne, utrzymane w delikatnych odcieniach beżu i pomarańczy. Drewniane stoliki jak również subtelne obrazy wiszące na ścianie, nadają całości dość kameralny charakter. Z pewnością lęborska naleśnikarnia pozytywnie wyróżnia się wyglądem, miłą obsługą jak również ciekawą ofertą gastronomiczną spośród innych lokali w naszym mieście.

- Klient może wybierać sponad dwudziestu rodzajów naleśników obiadowych jak również naleśników na słodko. Polecamy również naleśniki wegetariańskie oraz placki ziemniaczane. Także, każdy znajdzie w naszym menu coś dla siebie. - dodaje, Pani Izabela Wolff, właścicielka naleśnikarni.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na smaczne naleśniki lub placki ziemniaczane.

Artykuł na prawach ogłoszenia reklamowego

Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24