Lębork24

KALENDARZ > Raz, Dwa, Trzy - koncert w...

Lęborskie Centrum Kultury” Fregata” zaprasza na kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W niedzielę, 22 września 2019 roku o godzinie 19, na scenie lęborskiej „Fregaty” zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje swój koncert pod tytułem „Ważne piosenki”.

Partnerem koncertu jest firma Farm Frites Poland SA, która w 2019 roku świętuje 25-lecie swojej działalności w Lęborku.

Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy - przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. 

Raz Dwa Trzy

 

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Bilety w cenie 70 złotych dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl. Początek sprzedaży biletów - środa, 3 lipca 2019 roku, godzina 12.00. Liczba wejściówek jest ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszego nabywania biletów.

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24