Lębork24

KALENDARZ > Lębork. Rowerowa "Masa...

1 czerwca Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”, Miasto Lębork, Starostwo Powiatowe w Lęborku, Dachy Patryk Bianga oraz Salon Sportowy „Mistral” w Lęborku zapraszają na Rowerową Masę Krytyczną 2019. Jest to przejazd rowerowy od kilku lat organizowany ulicami Lęborka.

100 pierwszych rowerzystów na starcie otrzyma akcesoria odblaskowe ufundowane przez Miasto Lębork, Starostwo Powiatowe w Lęborku.

Zbiórka od godz. 14.30 przy Salonie Sportowym „Mistral” w Lęborku. Ok. godz. 15.10 pod eskortą Policji wolnym tempem ruszamy spod parkingu przy Salonie Sportowym Mistral (obok Lidla), następnie jedziemy ul. Krzywoustego i Zwycięstwa aż do Ronda Solidarności. Na rondzie skręcamy w prawo w Al. Niepodległości i jedziemy aż do następnego ronda. Skręcamy w lewo w ul. Kossaka a następnie w lewo w Al. Wolności, w lewo ul. Orzeszkową. Skręcamy w prawo i jedziemy ul. Armii Krajowej. Następnie jedziemy ulicami: Czołgistów, Jagiellońska, Mireckiego, Okrzei, I Armii WP, Słupska, Kusocińskiego przez Osiedle Sportowe, dojeżdżamy do ul. Mieszka I. Skręcamy w lewo kierując się do punktu początkowego tj. parkingu przy Salonie Sportowym Mistral (obok Lidla), gdzie nastąpi zakończenie imprezy. Długość trasy – ok. 8 km.

Informujemy, iż w godzinach od 15.00 do 16.30 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w poruszaniu się pojazdów mechanicznych (samochodów, autobusów, motorów itp.) w/w ulicami wynikające w związku z planowaną imprezą.

Przed startem Masy Krytycznej wszyscy muszą zapoznać się z regulaminem imprezy, poprzez podpisanie się na liście. Link do regulaminu: http://lew.lebork.pl/?page_id=2143
Serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów.

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24