Lębork24

KALENDARZ > Lębork. Niedzielne spotkanie...

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na przedstawienie z cyklu „Niedzielne spotkania z teatrem”. 24 lutego 2019 roku Teatr Władca Lalek zaprezentuje w Kinie „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 przedstawienie pod tytułem „Pan Brzuchatek” Początek o godzinie 14.00.

Bilety w cenie 10 złotych dostępne są w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej oraz na stronie www.lck-fregata.pl w zakładce Kup/Zarezerwuj. Liczba biletów jest ograniczona.

Spektakl przewidziany dla widzów od lat 2.

Opis spektaklu

Choć ,,Brzuchatek" jest spektaklem familijnym, to tworzyliśmy go głównie z myślą o najmłodszych. Im bowiem pragniemy towarzyszyć podczas stawiania pierwszych kroków w świecie teatru. Z nimi także chcemy poznawać uroki, a zarazem meandry codziennego brzuchatkowego życia.
Wspólnie więc doświadczymy wielu barw, dźwięków, emocji, a także zaskakujących zwrotów akcji. Przy okazji podpowiemy, gdzie należy szukać apetytu, o co warto zapytać Pająka i jak reagować na nagłą awarię prądu!
A może to nasi widzowie znajdą jeszcze lepsze rozwiązania na kłopoty Brzuchatka? Kto wie? Jedno jest pewne, że nasze widowisko każdego wprawi w doskonały nastrój. Najmłodszym zaś uzmysłowi, że życie bywa nie tylko łatwe, lekkie i przyjemne, ale też bardzo...nieprzewidywalne. Sprawdźcie zresztą sami. Serdecznie zapraszamy!

Reżyseria: Urszula Szydlik-Zielonka
Scenografia: Mikołaj Malesza
Muzyka: Przemysław Sysojew-Osiński
Autor: Marta Guśniowska
Obada: Adam Jędrosz, Urszula Szydlik-Zielonka

 

Dzisiaj jest:
Wednesday, 21 August 2019 r.
Imieniny:
Joanny, Kazimiery, Wiktorii
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24