Lębork24

KALENDARZ > Lębork. Promocja książki o...

Muzeum w Lęborku serdecznie zaprasza dnia 31 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00 do SALI RAJCÓW Urzędu Miejskiego w Lęborku na promocję książki CZARNÓWKO, STAN. 5 Osiem grobów okazałych – narodziny nowych elit w II wieku po CHR. w basenie Morza Bałtyckiego.

Publikacja została wydana w ramach realizowanego przez Muzeum w Lęborku projektu “Blask kruszcu i pokusy Rzymu. Okazałe groby z okresu wpływów rzymskich na nekropolii w Czarnówku, pow. lęborski” z dofinansowaniem ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu “Dziedzictwo kulturowe – priorytet 5 - Ochrona zabytków archeologicznych”.Tradycyjnie Muzeum w Lęborku przygotowało na czas ferii zimowych cykl warsztatów dla uczniów. lęborskich szkół. Warsztaty m.in. malowania ekologicznych toreb, małego archeologa, garncarskie, robienia biżuterii z filcu odbywać się będą od poniedz. do piątku w godz. 10.00-12.00.

Koszt uczestnictwa – 10 zł, zgłoszenia osobiście w Muzeum lub pod nr tel. 59 8622-414.

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24